Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Mundesuar nga Rrjeta.Org
ast-crew.info
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of ~ Forumi2010 ~ Urime Festat ~ on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of ~ aLbanian c0de ~ on your social bookmarking website

MD5 Hash
Anasayfa   |  MiLW0RM   |  Mirror   |  Free Web Hosting
identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
Adelina Ismajli: Kam vendosur te merrem me politike

Wed Jan 27, 2010 10:19 pm nga system K1LL3r

Forumi2010 - Portali Ade
Ndërsa mbante dy fletëthirrje gjyqi në dorë, para se të kapërcejë pragun e gjykatës, Adelina Ismajli sheh edhe njëherë orën. 08:55. Fiks pesë minuta para se të niste procesi gjyqësor ku ajo në rolin e paditëses ka paditur një të përditshme, ka kaluar portën e gjykatës dhe është drejtuar në zyrën e gjyqtares së çështjes, …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Kinë- Britani, përplasje mbi ekzekutimin e 53-vjeçarit

Thu Dec 31, 2009 7:56 am nga system K1LL3r

Forumi2010 - Portali Rwoso9
Kryeministri britanik, Gordon Brown, ka thënë se ishte revoltuar nga ekzekutimi të martën i një britaniku të kapur duke trafikuar heroinë në Kinë, duke nxitur që kjo e fundit të denonconte "akuzat britanike" dhe të mbronte sistemin e saj gjyqësor.

Të afërmit e Akmal Shaikh, 53- vjeçar, qeveria britanike dhe Bashkimi Europian Union …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Protestues iranianë vriten në protesta

Thu Dec 31, 2009 7:55 am nga system K1LL3r

Forumi2010 - Portali 28u1zcz
Në kryeqytetin e Iranit, Teheran, ka patur përleshje mes forcave të sigurisë dhe protestuesve të opozitës që janë mbledhur në qendër të qytetit.

Njoftohet se të paktën katër protestues janë vrarë, mes tyre dhe nipi i jërit prej udhëheqësve të opozitës, Mir. Hussein Musawi.

Njoftohet se Seyed Ali Mousavi u vra gjatë protestave në sheshin …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Tre vjet pa folur me Thaçin

Wed Dec 30, 2009 7:27 pm nga system K1LL3r

Tre vjet pa folur me Thaçin


Forumi2010 - Portali F.1230151457206_m
Lideri i Aleancës
për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se nuk
komunikon me kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi që 3 vjet.

një intervistë për numrin festiv të së përditshmes “Kosova Sot”,
Haradinaj ka thënë: “Nuk komunikoj me z.Thaçi ka shumë kohë …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Pacolli: Koalicioni PDK-LDK nuk do të mbijetojë

Wed Dec 30, 2009 7:26 pm nga system K1LL3r

Pacolli: Koalicioni PDK-LDK nuk do të mbijetojëForumi2010 - Portali F.1230151350717_m
Lideri
i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka vlerësuar se koalicioni
qeverisës nuk ka jetë të gjatë – respektivisht se nuk do të mund të
mbijetojë gjatë vitit të ardhshëm.
Në një intervistë për
numrin festiv të gazetës Lajm, Pacolli ka thënë se përplasjet …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Statistikat
Forumi ka 24 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri superxady

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 215 artikuj v 169 temat
Partneret
wWw.Ac-Crews.Net wWw.Kosova-Fz.Net wWw.Creative-Crew.Net wWw.Uah-Crew.Eu wWw.ShkupiDesign.Net wWw.Inframatika-ks.Net
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 17 më Sun Apr 18, 2021 8:35 am
Tema Fundit
» Vps Scanner Orgjinal 100 %
Forumi2010 - Portali Icon_minitime1Thu Dec 30, 2010 2:42 am nga aLT w0Rm[ITN]

» Si te hapim reseller ne 1und1
Forumi2010 - Portali Icon_minitime1Thu Dec 30, 2010 2:41 am nga aLT w0Rm[ITN]

» Poezi Qesharake
Forumi2010 - Portali Icon_minitime1Thu Dec 30, 2010 2:39 am nga aLT w0Rm[ITN]

» Poezi Qesharake
Forumi2010 - Portali Icon_minitime1Thu Dec 30, 2010 2:39 am nga aLT w0Rm[ITN]

» Poezi Qesharake
Forumi2010 - Portali Icon_minitime1Thu Dec 30, 2010 2:38 am nga aLT w0Rm[ITN]

» Poezi Qesharake
Forumi2010 - Portali Icon_minitime1Thu Dec 30, 2010 2:37 am nga aLT w0Rm[ITN]

» Gruaja e Bardhylit
Forumi2010 - Portali Icon_minitime1Thu Dec 30, 2010 2:36 am nga aLT w0Rm[ITN]

» Dreamweaver CS4 Portable
Forumi2010 - Portali Icon_minitime1Thu Dec 30, 2010 2:33 am nga aLT w0Rm[ITN]

» PhotoshopCS4 Portable
Forumi2010 - Portali Icon_minitime1Thu Dec 30, 2010 2:31 am nga aLT w0Rm[ITN]

Sondazh
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar